Didysis „Maximos“ prizas keliauja po Lietuvą: laimingu tapo apsipirkimas Aukštadvaryje

2022 m. rugpjūčio 08 d.

Apsipirkusi nedidelėje Aukštadvaryje esančioje „Maximoje“, moteris laimėjo 30 tūkst. eurų – tai jau septintas prizas, kurį lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ padovanojo klientams savo 30 metų jubiliejaus proga. Iki metų pabaigos apvalia pinigų suma „Maxima“ pradžiugins dar 5 laiminguosius. Prekybos tinklo pirkėjai kiekvieną mėnesį taip pat gali laimėti savaitės bei dienos prizus.

„Šiemet švenčiame ypatingą jubiliejų ir norime atsidėkoti lojaliems klientams, su kuriais užaugome, tapome didžiausiu lietuvišku prekybos tinklu Lietuvoje ir kurių dėka nuolat tobulėjame. Didįjį prizą – 30 tūkst. eurų – jau išdalinome 7-iems klientams iš skirtingų Lietuvos miestų, o iš viso per metus išdalinsime virš milijono prizų“, – sako „Maximos“ l.e.p. Rinkodaros departamento direktorius Kristupas Buzys.

Pastarųjų mėnesių prizus laimėję pirkėjai planuoja skirtingai panaudoti gautą pinigų sumą: viena šeima atnaujins jau turimą būstą, kiti laimėtojai – žada investuoti į nekilnojamą turtą ar įsigyti stambesnių pirkinių. Didįjį prizą jau laimėjo gyventojai apsipirkę Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Panevėžio, Ukmergės, Grigiškių parduotuvėse, o liepą sėkmė nusišypsojo moteriai, apsipirkusiai Aukštadvaryje, Vilniaus g. 15 įsikūrusioje „Maxima X“ parduotuvėje.

„Maximos“ gimtadienio staigmenų žaidimas vyksta visoje Lietuvoje, tad didįjį prizą ir mažesnes vertingas dovanas gali laimėti bet kurios „Maximos“ pirkėjai, apsipirkę už ne mažiau nei 15 eurų ir pasinaudojęs „Ačiū“ lojalumo kortele“, – primena K. Buzys.

Šias sąlygas išpildę klientai, iškart dalyvauja žaidime, kuriame taip pat išdalinama 300 dovanų kas savaitę bei 3 tūkst. prizų kasdien.

Visą rugpjūčio mėnesį kas savaitę 300-tams laimingųjų klientų į „Ačiū“ lojalumo korteles grįš 30 „Maximos“ pinigų.

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba